a oldalon

Napi vicc

Interjút készítenek a legidősebb amerikaival.
– És mondja, Sam bácsi, Ön is büszke arra, hogy afroamerikai lett az Egyesült Államok elnöke?
– Mi az hogy! Nagyon örülök és büszke vagyok. De mondok én magának valamit: milyen büszke lehet most ennek a négernek a gazdája….?!

Mit gondolsz?

Zöldfülű

Írta Admin

Megjegyzések

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Betöltés…

Betöltés…

0

Mém

Mém