a oldalon

Napi vicc

Egy kis cowboy ront be a bárba és kérdezi: -Ki festette be zöldre a lovamat? Az ivóban néma csend, erre feláll egy nagydarab ember: -Én voltam! Tán valami baj van?- erre a kis cowboy: -Jajj nincs. Csak szólni akartam,hogy megszáradt. Lehet lakkozni 🙂

Mit gondolsz?

Zöldfülű

Írta Admin

Megjegyzések

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Betöltés…

Betöltés…

0

Napi mém

Napi mém