A beteg a diliházban lelkesen írogat.
– Mit írunk,mit írunk?-kérdi nyájasan a vizitelő professzor.
– Levelet írok magamnak.
– Na,és mi lesz benne?
A beteg csodálkozva néz rá:
– Honnan tudhatnám,mikor még meg se kaptam?
a oldalon Viral
Napi vicc



Megjegyzések
Betöltés…
Betöltés…