Karácsony reggelén a lovasrendőr figyeli az útkereszteződést. Észrevesz egy kisfiút, aki egy vadonatúj, csillogó biciklivel kerekezik.
Odaszól neki:
– Szép, új bringád van! Csak nem a Jézuska hozta?
– De igen-így a fiúcska
-Na akkor jövőre mondd meg a Jézuskának, hogy lámpát is hozzon rá!-mondja a rendőr, és átad egy büntető cédulát. A fiú elmenőben még visszaszól:
– Szép lovad van, csak nem neked is a Jézuska hozta?
-De igen! -veszi a poént a rendőr- persze, hogy az!
– Na akkor mondd meg a Jézuskának ha jövőre is lovat hoz neked, akkor a f*szt a ló alá tegye, ne fölé!
a oldalon Viral
Napi vicc



Megjegyzések
Betöltés…
Betöltés…