a oldalon

Napi vicc

Karácsony reggelén a lovasrendőr figyeli az útkereszteződést. Észrevesz egy kisfiút, aki egy vadonatúj, csillogó biciklivel kerekezik.
Odaszól neki:
– Szép, új bringád van! Csak nem a Jézuska hozta?
– De igen-így a fiúcska
-Na akkor jövőre mondd meg a Jézuskának, hogy lámpát is hozzon rá!-mondja a rendőr, és átad egy büntető cédulát. A fiú elmenőben még visszaszól:
– Szép lovad van, csak nem neked is a Jézuska hozta?
-De igen! -veszi a poént a rendőr- persze, hogy az!
– Na akkor mondd meg a Jézuskának ha jövőre is lovat hoz neked, akkor a f*szt a ló alá tegye, ne fölé!

Mit gondolsz?

Zöldfülű

Írta Admin

Megjegyzések

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Betöltés…

Betöltés…

0

Napi mém

Napi mém