a oldalon

Napi vicc

Edward és Bella ülnek a moziban.Egyszer csak Edward szellent egy szagosat de próbálja leplezni. Ennek ellenére Bella megérzi a szagot bár nem tudja honnan jön, de azért rákérdez:
– Edward ez te voltál?
– Neeeem ez csak a Twilight-saga.

Mit gondolsz?

Zöldfülű

Írta Admin

Megjegyzések

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Betöltés…

Betöltés…

0

Napi vicc

Napi vicc