Peti hazaért az iskolából.
Kérdi apukája, hogy mit csináltak az iskolában.
Peti így felel:
-Történelem órán elvándoroltunk.
-Fizika órán elfüstölögtünk.
-Kémia órán elpárologtunk
-Torna órán lógtunk
-Matematika órára nem számítottunk.
-Földrajz órán leléptünk a térképről… :’D
a oldalon Viral
Napi vicc

Megjegyzések
Betöltés…
Betöltés…