a oldalon

Napi vicc

Peti hazaért az iskolából.
Kérdi apukája, hogy mit csináltak az iskolában.
Peti így felel:
-Történelem órán elvándoroltunk.
-Fizika órán elfüstölögtünk.
-Kémia órán elpárologtunk
-Torna órán lógtunk
-Matematika órára nem számítottunk.
-Földrajz órán leléptünk a térképről… :’D

Mit gondolsz?

Zöldfülű

Írta Admin

Megjegyzések

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Betöltés…

Betöltés…

0

Napi vicc

Napi vicc